ВАЖЛИВО

Агрополітичний форум відкриє цикл заходів з актуальних аграрних і земельних питань – Слободяник

29.11.2019 14:51
77354810_2743477115674633_8406172264462024704_o

У Києві стартував новий проєкт — Агрополітичний форум, організований Агро-Продовольчою Радою та Всеукраїнською Асоціацією сільських та селищних рад спільно з асоціацією «Укрсадвинпром».

Це експертний майданчик для обговорення найактуальніших питань сфери АПК. Перший захід був присвячений земельній реформі і децентралізації та зібрав фермерів, голів територіальних громад і науковців.

В порядку денному — актуальні питання земельної реформи та фінансове забезпечення механізму підтримки купівлі продажу землі українським агровиробникам, а також технічні аспекти підготовки обігу землі, враховуючи важливі запобіжники в механізмі купівлі продажу.

«Ми розпочинаємо цикл зустрічей, які будуть проходити на регулярній основі. Ключова тема сьогодні — земля. Оскільки останнім часом вона набула дуже політизованого характеру, маємо макимально фахово, конструктивно та у спокійному режимі почути та обговорити земельне питання, зокрема, правки, які вносяться у відповідний законопроєкт до другого читання», — наголосив голова Агро-Продовольчої Ради Іван Слободяник.

Офіційну позицію влади щодо впровадження ринку землі та його нормативного забезпечення презентували Уповноважений президента із земельних питань Роман Лещенко, Голова Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: