НОВИНИ

Агрокомітет розглядає законопроєкт про ветеринарну медицину

08.10.2020 12:32
https://agronews.ua/

7 жовтня, на засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики розпочали розгляд пропозицій і поправок до прийнятого у першому читанні законопроєкту №3318 «Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин». Про це повідомив на своїй Facebook сторінці народний депутат, Микола Кучер, пише agronews.ua.

Він додав, що основною метою є наближення нашого законодавства до актів ЄС і впровадження в Україні світових стандартів, які регулюють питання здоров’я і благополуччя тварин.

Нардеп повідомив, що чинні норми ветмедицини давно треба змінювати, бо зараз ми й досі живемо за законом редакції 1992 року.

«Загалом, законопроєкт №3318 – це не тільки про ветеринарію, а й, в першу чергу про безпеку людей через забезпечення захисту здоров’я та благополуччя тварин, виробництва та обігу безпечних ветеринарних препаратів, субстанцій, лікувальних кормів і преміксів для таких кормів, а також речовин із анаболічними, протимікробними, протипаразитарними, протизапальними, гормональними чи психотропними властивостями, які можуть використовуватися як ветеринарні препарати», — написав він.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: