НОВИНИ

“Агро-Регіон” знову обирає трактори MasseyFerguson від АМАКО

06.03.2019 13:50

Днями технічний парк провідної української компанії “Агро-Регіон” поповнили 10 нових тракторів MasseyFerguson, а саме: шість тракторів MF 8737 потужністю 370к, один MF 7722 потужністю 220к, та три трактори MF 6713 потужністю 130к. І є у них свої неповторні особливості.

“Ці трактори з більш новою електронікою. Будемо говорити, вони більш “фаршировані”, – розповів технічний директор “Агро-Регіон” Микола Ніколайчук, пояснюючи, чому агрохолдинг придбав саме ці моделі.

“Зупиняємося тільки на бренді Massey, оскільки це вже перевірений бренд для нас. В нас зараз 32 трактори заплановані в роботу на цей сезон. З них 10 тракторів нових. Техніка серйозна.

Знаємо економічність двигунів і надійність. Якщо порівнювати, то бренд дешевший і по вартості запасних частин, і по обслуговуванню. Крім того по витратам палива, ми знаємо, що вони економічніші, в порівнянні з іншими брендами”, – додав технічний директор “Агро-Регіону”.

Минулого року компанія “Агро-Регіон” придбала велику партію тракторів MasseyFerguson. І це було аж ніяк не перше співробітництво. “Перші трактори і комбайни в АМАКО купували ще у 2008 році”, – згадує Микола Ніколайчук і додає, що в планах компанії і надалі продовжувати тісну співпрацю. І на це є чимало вагомих причин.

“Знаємо, що в АМАКО багато що змінилося в сторону покращення по сервісу. На любий поклик оперативно реагують. Що стосується наявності запасних частин. Як ні в кого іншого, у них великий склад запчастин і нам це подобається – дає змогу оперативно виконувати ремонти тої чи іншої частини. Техніка повинна працювати”, – зауважив технічний директор “Агро-Регіону”.

“Агро-Регіон” – наші давні партнери. Ми з ними активно співпрацюємо”, – розповів комерційний директор АМАКО Олег Гук.

АМАКО є офіційним дилером бренду MasseyFerguson в Україні.

Стосовно нових MasseyFerguson 8737 із “Агро-Регіоном” укладено угоду про сервісне обслуговування та подовжену гарантію впродовж 3 років або ж 6000 мотогодин напрацювання.

До того ж перед відвантаженням тракторів новому власнику експерти АМАКО проводять навчання для операторів техніки.

Крім цього ми формуємо власний склад запчастин АМАКО на базі Агро-Регіону. Це дає змогу нашому партнеру самостійно швидко вирішувати питання забезпечення техніки запчастинами в сезон, використовуючи дані запчатини, без витрати часу на замовлення та логістику.

За словами Олега Гука, в цьому році навчання вже відбулося. “Агро-Регіон” придбав 10 тракторів, навчання мало б пройти 20 механізаторів. “Але з “Агро-Регіону” навчання пройшло 30 людей”, – зазначив комерційний директор АМАКО, нагадавши про чималий парк тракторів MasseyFerguson відомого агрохолдингу.

В планах обох компаній і надалі плідна співпраця на довгі роки. Адже завжди існує потреба оновлювати парк. І щороку з’являються новинки агротехніки. Ще більш потужніші, економніші та витриваліші.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: