АГРО-БЛОГ

Агрегати BEDNAR завойовують лідируючи позиції в своїх сегментах техніки

30.12.2021 12:25
photo_2021-12-17_14-00-42

Підводячи підсумки 2021 року оборот компанії BEDNAR FMT в цілому зріс та склав більше 100 мільйонів євро. Не дивлячись на всі складнощі з комплектуючими, які переживає весь глобальний ринок, компанія оптимістично дивиться на 2022 рік. Про підсумки року та плани на майбутнє в агро-блозі AgroNews.UA розповів Михайло Кришко, бізнес директор BEDNAR FMT в Україні та Молдові.

Заплановано зростання не менше ніж на 25%.  Серед ринків BEDNAR в усьому світі Україна зайняла перше місце по кількості агрегатів та друге в грошовому вимірі. Український ринок є беззаперечно одним з стратегічних для компанії BEDNAR FMT.

Продажі агрегатів BEDNAR в Україні в 2021 році зросли більше ніж в 2 рази, вже продано в поточному році біля 400 агрегатів. Також значно розширено і географію продажів, і асортимент агрегатів представлених на полях України. Але плани на 2022 рік ще більші!

Оцінюю ринок сільгосптехніки як «дуже хороший сезон»! Ринок зріс по всім напрямкам, і головне що ми маємо рекордний врожай! Тренди в запитах аграріїв, все більш універсальні та «інтелектуальні» агрегати. Аграрії все частіше хочуть придбати агрегат, який робить максимум операцій за 1 прохід, адже це економить багато ресурсів та часу. Є чіткий тренд вже не перший рік у виборі агрегатів в максимально необхідній/можливій комплектації. Якщо про конкретні агрегати, то цього року різке зростання попиту на міжрядні культиватори Row-Master з автоматичним веденням по рядкам, багато запитів на агрегати для Strip-till технологій, це штригельні борони Strigel та агрегати для смугового обробітку Strip-Master. Загалом цей рік цікавий тим, що він нетиповий, трендів дуже багато.

✅ Якщо говорити про найпопулярніші моделі, то це компактори Swifter, глибокорозпушувачі Terraland, дискатори SwifterDisc, зернові сівалки OMEGA та важкі дискові борони Atlas Profi».

🚜 Цього року в Україні компанія BEDNAR розпочала активні продажі цілого ряду агрегатів: комбінованих диско-лапових агрегатів ACTROS, 12-метрових зернових сівалок EFECTA, універсальних стерньових культиваторів VERSATILL, причіпних бункерів для 2-х типів добрив COMBO-SYSTEM, міжрядних культиваторів ROW-MASTER, та ряд інших агрегатів.

Наступного року BEDNAR також планує презентувати ряд цікавих агрегатів для українського ринку. Їх презентація відбудеться під час традиційного Дня поля BEDNAR, який пройде в Чехії в травні 2022 року. 


Я б визначив такі основні наші досягнення цього року:

🔹 Збереження темпів зростання виробництва, не дивлячись на всі складнощі COVID-ного періоду; 

🔹 Розширення географії продажів. Сьогодні компанія поставляє техніку вже майже в 40 країн на всіх континентах, а в Україні ми продаємо в усіх без виключення регіонах; 

🔹 Випуск нових моделей агрегатів і спеціалізованих під український ринок опцій, які дозволяють нашим аграріям бути більш ефективними і відповідно призводять до збільшення продажів компанії;

🔹 Агрегати BEDNAR завойовують лідируючи позиції в своїх сегментах техніки;

🔹 Маємо також і гарну динаміку в маркетингу, все більше аграріїв дізнаються про нас, про вигоди та ефективність наших агрегатів.

Нагадаємо,  застосування страхових гербіцидів завжди пригнічує культурні рослини, і це безперечно впливає на майбутній урожай. Покращити ситуацію може міжрядна обробка посівів за допомогою механічних знарядь. Прикладом може слугувати міжрядний культиватор ROW-MASTER від компанії BEDNAR.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: