ВАЖЛИВО

Агроасоціації просять владу про збереження на посаді Тараса Висоцького

28.04.2020 12:08
ef79949-taras-vysotskii

Аграрні асоціації закликають владу залишити Тараса Висоцького в Уряді. Про це повідомила пресслужба Ukrainian Agribusiness Club на своїй Facebook сторінці, пише agronews.ua.

Громадська спілка «Всеукраїнський аграрний форум» (ВАФ) від імені своїх членів — асоціації Ukrainian Agribusiness Club, ГС Аграрний союз України, ГС Всеукраїнська Аграрна Рада, Всеукраїнська асоціація громад, асоціації «Союз птахівників України», ВГО Українська аграрна асоціація та представників інших громадських об’єднань АПК звернулася до Президента України та прем’єр-міністра з приводу можливих кадрових змін в складі Уряду та зміни заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, відповідального за аграрний напрямок.

Починаючи з 21 квітня поточного року численні ЗМІ, посилаючись на власні джерела інформації в Уряді, розповсюджують новину, що Уряд планує звільнити Тараса Висоцького – аграрного заступника Мінекономіки.

Зокрема, поширюється інформація, згідно якої наразі розглядаються два варіанти – зміна аграрного заступника Мінекономіки або призначення повноцінного Міністра АПК.

Зокрема, завдяки зусиллям Тараса Висоцького, в умовах карантину був налагоджений ефективний діалог між профільним міністерством та представниками галузі, який за своєю якістю: відкритості, ефективності та продуктивності перевершує досягнення попередників”, – йдеться в повідомлені.

У звернення зазначається, що Тарас Висоцький за сім місяців своєї роботи, не зважаючи на відсутність повноцінного аграрного міністерства, проявив себе як сумлінний, чесний і компетентний фахівець, що повністю відповідає займаній посаді.

Враховуючи вищезазначене, представники 27 громадських об’єднань наголошують на необхідності збереження Тараса Висоцького на посаді Заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, або рівнозначній посаді, якщо буде прийнято рішення про відновлення профільного аграрного міністерства.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: