НОВИНИ

Аграрна галузь посіла третє місце серед найприбутковіших категорій оптовиків

07.01.2020 19:00
preview_fermer-920x614

За даними дослідження аналітиків YouControl, до категорій в яких найбільше заробляють оптовики, потрапили представники АПК, які торгують зерном, тютюном, насінням і кормом для тварин.

Українські підприємства, що займаються оптовою торгівлею, працюють в дуже різноманітних напрямках і загалом заробляють досить непогано. Однак є категорії, що особливо вирізняються обсягами виручки бізнесу.

Першу та другу позицію рейтингу посідають енергетичний сектор (купівля-продаж вугілля, газу та нафтопродуктів) – понад 570 млрд грн виручки та спеціалізована торгівля – 450 млрд грн;

А третьою в ТОПі стала реалізація зерна, необробленого тютюну, насіння і корму для тварин – понад 300 млрд грн.

Досягнення зернотрейдерів легко пояснити аграрною спеціалізацією економіки України, де торгівля зерном посідає ключові позиції в структурі вітчизняного експорту. Варто зауважити, що такі аграрні “монстри”, як “Кернел-Трейд” та “Нібулон”, вказують саме оптову торгівлю зерном як основний вид діяльності. 

Загалом же десятка категорій опту виявилася дуже різноманітною – українські компанії активно торгують агротоварами та продуктами харчування, товарами важкої та обробної промисловості, фармацевтичними товарами, хімічними продуктами тощо. 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: