ІНФОГРАФІКА

Аграріям обіцяють пріорітетне право на купівлю орендованої землі

15.12.2019 08:23
Тарас-Висоцький1

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький обіцяє аграріям пріорітетне право на купівлю орендованої землі. Про це Тарас Висоцький повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, опублікувавши аналітичні карти строків оренди землі в Україні.

«Земельною реформою гарантується захист прав аграріїв, які сьогодні обробляють землю за офіційними договорами оренди, адже вони вже довели, що є ефективними та продуктивними землевласниками. Для цього діятиме так зване «переважне право орендаря», тобто саме він матиме пріоритет купівлі земельної ділянки, яку орендує», – написав Тарас Висоцький.

Заступник міністра також повідомив, що найбільше договорів оренди приватних земель укладено найбільше на 7-14 років, державних – на більше 14 років. Ці угоди будуть збережені, і люди, які зараз працюють на землі, продовжать її далі обробляти.

«Ми очікуємо, що відкладений попит задовольниться за перші 2-3 років обігу земель (приблизно 2,9 млн га приватних земель)», – додав Тарас Висоцький.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: