НОВИНИ

Аграріям компенсуватимуть третину вартості будівництва елеваторів

24.03.2019 18:00

У 2019 році працюватимуть одразу дві програми, які допоможуть аграріям з будівництвом елеватора. Одна з них передбачає компенсацію сільгосптоваровиробникам 30% суми, витраченої на будівництво, повідомляє Elevatorist.com.

Про це розповів заступник директора департаменту аграрної політики і сільського господарства Мінагрополітики Леонід Сухомлин на конференції “Елеватор Плюс”, яку проводить Журнал The Ukrainian Farmer.

На напрям компенсації передбачено 859 млн грн. Об’єкти, які підпадають під програму – це підприємства зберігання і переробки зерна, зерносховища, елеватори, зерносушильні пункти, і так далі.

Компенсацією можуть скористатися підприємства, які на власних або орендованих потужностях виробляють і переробляють свою власну продукцію. Якщо ж підприємство здає частину в оренду, то власна продукція повинна становити не менше 75%. У переліку документів ДФС підтверджується, що дане підприємство відноситься до 4 категорії.

Згідно постанови “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р № 107”, сума часткової компенсації становить 30%. Документи подаються до 5 травня, 5 вересня і до 5 грудня.

Друга програма передбачає компенсацію 25% при покупці елеваторного обладнання вітчизняного виробництва.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: