НОВИНИ

Аграрії Херсонщини сплатили майже 2 млн грн орендної плати за землю

05.04.2020 17:05
Zemlya_2-4080

У березні 2020 року на земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, були продані права оренди на 23 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею понад 650,5 гектара. Про це повідомляє прес-служба Держгеокадастру,  пише agronews.ua. 

Найбільше – 19 земельних ділянок (понад 475 га) були передані в оренду з торгів у Нижньосірогозькому районі. Саме тут зафіксована й найвища орендна ставка – 30,68% від нормативної грошової оцінки землі. 

За користування масивом площею 68,8 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Нижньосірогозької селищної ради аграрій щороку сплачуватиме більш ніж 120 тис. грн – майже у 4 рази більше за стартовий розмір.

Права оренди на решту земельних ділянок придбали сільгоспвиробники у Бериславському (2), Високопільському (1) та Каховському (1) районах Херсонської області. 

Лише за перший рік користування землею переможці торгів сплатили на рахунки місцевих рад майже 1,5 млн гривень. Стільки ж надходитиме до місцевих бюджетів щороку упродовж всього терміну дії договорів оренди.

В цілому від початку 2020 року сільгоспвиробники придбали на Херсонщині права оренди на 54 земельні ділянки загальною площею близько 1,5 тис. га на суму майже 2 млн гривень.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: