НОВИНИ

Агровиробник з Херсонщини отримав для розвитку свого бізнесу 1 млн грн кредиту

15.06.2024 14:07
Zobrazhennya

Агровиробник з Херсонщини отримав для розвитку свого бізнесу 1 млн грн кредиту в Укргазбанку, що э першим інвестиційним кредитом, який прогарантував Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві. Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Сума гарантії становить 500 тисяч гривень. Зазначається, що отриманий кредит дозволить агровиробнику придбати обладнання для покращення виробничих процесів, зокрема оприскувач та машину для пакування зерна.

Фонд співпрацює з Укргазбанком, Ощадбанком та Прокредит банком. Ці установи уже видали перші кредити агровиробникам на обігові кошти. Фонд гарантує перед українськими банками покриття до 50%  зобов’язань по кредиту.

Щоб отримати доступ до гарантій Фонду, фермер має бути зареєстрованим в Державному аграрному реєстрі. Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві  є небанківською фінансовою установою, засновником якого є Кабінет Міністрів України.

В Україні запрацював Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, який надаватиме гарантії під кредити малим фермерам. За його підтримки аграріям з земельним банком до 500 га буде легше отримати фінансування під розвиток.


Перегляди: 40
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: