ВАЖЛИВО

Агропромисловий комплекс України: сьогодення та майбутнє (науково-практична конференція)

18.05.2023 09:01
cof_23_1-744x440

23 травня 2023 року Інститут економіки та менеджменту Університету «Україна» спільно з ННЦ «Інститут аграрної економіки» та Інститутом агроекології і природокористування НААН України проводять Міжнародну науково-практичну конференцію «Інклюзивний розвиток аграрного сектору економіки в контексті світової продовольчої безпеки періоду війни та повоєнної відбудови України» (онлайн та оффлайн формати).

Інклюзивний розвиток вітчизняного агропромислового сектору економіки –  як результат забезпечення повсюдної можливості участі в процесі зростання як з точки зору прийняття рішень, так і в створенні самого зростання – набуває особливої актуальності в умовах воєнного стану та потенційної світової продовольчої кризи.

Мета конференції – обговорити існуючі виклики і небезпеки у веденні інклюзивного аграрного бізнесу, форми взаємодії держави і аграрного сектору економіки, експортно-імпортний потенціал АПК України та світову продовольчу безпеку в умовах нестабільності, соціальні інновації, інвестиції та капіталізацію в аграрному секторі економіки тощо.

Учасники Конференції – представники влади, вчені-дослідники, лідери аграрного та суміжного бізнесу, депутатський та дипломатичний корпуси, громадські організації та експерти.

Інформацію про Конференцію буде опубліковано на сайтах організаторів, YouTube-каналі Університету «Україна», в засобах масової інформації, соціальних мережах та у часописі «Kyiv Diplomatic».

✅ Безкоштовна участь у конференції за умови попередньої реєстрації:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeiS7WR0YZrl9AEdy6pF7gVeK5P8s4ayfz2xm_HL_ZUhAq6mA/viewform

???? Підключитися до конференції можна за посиланням:

https://us02web.zoom.us/j/89748952019?pwd=Vm1yWTJKQkdtRDV3Q1pGbmJPNlI4QT09

Ідентифікатор конференції:  897 4895 2019

Код доступу: 131577


Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: