НОВИНИ

AgroGeneration продала більше чверті земельного банку

03.02.2019 08:02

Компанія AgroGeneration підписала угоду про продаж земель сільськогосподарського призначення в Житомирській і Тернопільській областях. Ці продажі складають в цілому 28,5 тис. га оброблених земель або 27% від загального земельного банку групи, говориться в повідомленні AgroGeneration, пише ldaily.ua.

Як зазначається, компанія отримала € 19 млн за права оренди землі та біологічні активи, тоді як техніка і інвентар будуть продані окремо.

«Після завершення цих угод AgroGeneration буде експлуатувати близько 80 тис. га: 10 тис. га на західній Україні (Львів) і 70 тис. га на сході (Суми і Харків)», – йдеться в повідомленні.

Належна перевірка, яка може привести до коригування цін, повинна бути завершена до кінця лютого 2019 року. Також наголошується, що вже була здійснена передоплата приблизно за 15% від загальної вартості, залишок буде отримано протягом 9 місяців після завершення перевірки.

Компанія забезпечила фінансування врожаю 2019 року біля свого банківського партнера «Альфа-Банку» на загальну суму 23 млн. доларів. Компанія вже посіяла 34 тис. га озимих культур із запланованих 77 тис. га.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: