НОВИНИ

Аграрний комітет вимагає провести перевірки Держпродспоживслужби у регіонах

03.09.2022 11:07
per-25796

Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики вимагає провести перевірки у регіональних підрозділах ДПСС та зробити відповідні кадрові зміни. Про це заявив голова комітету Олександр Гайду, пише agronews.ua.

Зазначається, що причиною такого рішення є постійні скарги від аграріїв та споживачів на неефективну роботу служби, а також випадки підозр у хабарництві та перевищення службових повноважень.

«Чи є покарання щодо службових осіб ДПСС? Так, банальні догани та ротації замість звільнень з відповідними записами у трудовій книжці. Вимагаємо від керівництва ДПСС провести перевірки роботи служби у регіональних підрозділах та вжити відповідних кадрових рішень», – зазначив Гайду.

Крім цього, комітет звернувся до Кабінету Міністрів з пропозицією визначити координацію служби через Мінагрополітики, що «дозволить сприяти роботі аграріїв, а не створювати перепони».

Як повідомлялось, протягом 7 місяців 2022 року ДПСС здійснила 85 планових та 855 позапланових перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін. За результатами проведених перевірок прийнято 575 рішень про застосування адміністративно-господарських санкцій на 46,9 млн гривень.

Читайте також: Агробізнес під час війни: як побудувати ефективну діяльністьЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: