НОВИНИ

Аграрії вдвічі скоротять використання міндобрив

18.01.2022 17:32
6515

Цього року обсяги використання міндобрив аграріями істотно скоротяться через їх подорожчання. Таке скорочення може сягнути до 50%. Передусім це стосується малих та середніх сільгоспвиробників. Такими прогнозами поділився директор із сільськогосподарського виробництва компанії НІБУЛОН Костянтин Хмельницький в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer, пише agronews.ua.

За його словами, великі господарства також проведуть ревізію, можливо, застосують диференційований підхід – у зонах із підвищеною вологістю добрив закуплять на 100%, у зоні ризикованого землеробства ці обсяги можуть скоротитися наполовину

«Звісно, це може вплинути на врожайність, щоправда, у посушливій зоні не набагато. Імовірно, таким шляхом підемо й ми», – зазначив фахівець.

У компанії зокрема розглядають можливість замінити форму добрив або ж будуть купувати оперативно, за потреби. Наприклад, коли випаде достатньо опадів. У такому разі добрива можна купити прямо в порту.

Читайте також: Які земельні ділянки можна знайти на аукціонах Прозорро.Продажі.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: