АГРОВІДЕО

Адвокатеса за «вирішення» земельних питань в Мін’юсті вимагала $160 тис

23.04.2021 17:00
8f1b14b4d48796f80a550fdf58927fcd

ДБР повідомило про підозру адвокатесі, яка вимагала у підприємця 160 тис. доларів США. Жінку затримали під час отримання коштів. Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань, пише agronews.ua.

ТУ ДБР у Києві встановило, що адвокатеса вирішила обманом заволодіти грошима підприємця, який намагався повернути 8 земельних ділянок, що були незаконно зареєстровані на іншу особу.

Вказана особа запевнила підприємця у тому, що за “винагороду” вона зможе вплинути на Колегію Міністерства юстиції України з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації, територіальних органів Міністерства юстиції задля прийняття позитивного рішення щодо скасування реєстраційних дій та повернення йому земельних ділянок.

Проте, за законодавством, дане питання і так мало вирішитися на його користь. Відомо, що адвокатеса діяла у змові з іншими особами, яких слідство ще встановлює.

Таким чином, адвокатеса підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190 КК України, а саме у закінченому замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману, вчиненому за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах.

У разі доведення вини їй загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює Київська міська прокуратура, оперативний супровід — оперативні підрозділи ДБР.

Нагадаємо, що на Сумщині депутат міськради отримав $30 тис за позитивне голосування на сесії.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: