НОВИНИ

68% українців за продовження мораторію на продаж землі – результати опитування

11.11.2019 18:45
ьььь

77,6% українців взяли б участь у референдумі щодо скасування мораторію на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення, якби він відбувався найближчої неділі. 68,3% з них проголосували б за продовження мораторію. Про це свідчить результати опитування “Центру Разумкова”, проведеного з 1 по 7 листопада

Дослівно: “Якби подібний референдум відбувся, то абсолютна більшість проголосували б за продовження мораторію на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення (63,4% усіх опитаних або 68,3% тих, хто взяв би участь у референдумі)”.

Деталі: Разом з тим кожний четвертий з тих, хто взяв би участь у референдумі (23,2%), проголосував би за запровадження ринку землі та скасування мораторію на купівлю-продаж землі. Решта опитаних не визначилися з відповіддю.

Соціологи відзначають, що ставлення міського та сільського населення до питання запровадження ринку землі сільгосппризначення майже не відрізняється. 

Підтримують продовження мораторію 60,9% міських жителів і 68,9% сільських жителів. Скасування мораторію підтримали б 20,6% міських жителів і 18,9% сільських жителів.  

Опитування проводилося з 1 по 7 листопада 2019 року. Було опитано 2015 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донбасу. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: