НОВИНИ

На Херсонщині 4 громади отримали потужні генератори

19.05.2023 16:07
75f732fc-c2de-4623-ab80-b553fec72294

Днями завдяки Фонду Говарда Баффета за координації та сприяння  до м. Кривий Ріг було доставлено 9 потужних генераторів для 4 громад  Каховського району Херсонщини, які нині перебувають в окупації,  зокрема Асканія-Нова, Присиваської, Тавричанської та Чаплинської. Генератори будуть передані громадам одразу після звільнення. Про це повідомляє персслужба ВАГ, пише agronews.ua.

Енергетична допомога знадобиться громадам для проведення стабілізаційних заходів після деокупації населених пунктів та використовуватимуться на об’єктах критичної інфраструктури і закладах соціальної сфери, з метою допомоги у реагуванні на надзвичайні ситуації.

Ця допомога стала можливою завдяки діяльності Агенції США з міжнародного розвитку USAID, яка, окрім реалізації численних програм міжнародної технічної допомоги, залучає в Україну партнерські американські благодійні організації, зокрема Фонд Говарда Баффета. 

Доставка генераторів здійснювалася в рамках проекту «Згуртовані громади», який реалізує  Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: