НОВИНИ

В Україні оприлюднено ставку акцизного збору на пиво

17.12.2020 09:02
0-pivkaya-shapka-900x500

Головне управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області опублікувало, що пиво із вмістом спирту етилового від 0,5 відсотка об’ємних одиниць, отримане під час бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами, відноситься до товарної групи підакцизних товарів. Про це повідомляє АгроПерспектива, пише agronews.ua.

Нормами визначено, що об’єктом оподаткування акцизним податком є операції з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Реалізація суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів — це продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших об’єктах громадського харчування, йдеться у повідомленні.

При цьому встановлені ставки акцизного податку, зокрема, на пиво із солоду (солодове), а саме:

– ставка податку на пиво із солоду (солодове) гривень за 1 літр 2,78

– для пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, реалізованих відповідно до п.п. 213.1.9 п. 213.1 ст. 213 ПКУ, ставка акцизного податку становить 5 відсотків.

Докладніше можна почитати за посиланням.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: