НОВИНИ

Компанія Нібулон розбудовує сучасну транспортно-логістичну інфраструктури

21.05.2020 18:40
https://agronews.ua/

Наприкінці минулого року компанія Нібулон зробила ще один важливий крок на шляху розбудови сучасної транспортно-логістичної інфраструктури та розвантаження й збереження автомобільних шляхів України. Компанія завершила будівництво і ввела в експлуатацію новий комплекс з приймання, зберігання та відвантаження сільгосппродукції у м. Хмільник Вінницької області. Про це повідомила пресслужба компанії «Нібулон», пише agronews.ua.

Сьогодні цей об’єкт уже працює на повну. Тепер збіжжя з цього регіону доставляється до підрозділів Нібулону у інших областях саме залізницею, а не автотранспортом.

Цей надсучасний мініелеватор здатний навантажувати 54 вагони на добу, тобто здійснювати маршрутні відвантаження. Це значно підвищує ефективність рухомого складу.

“Щоб транспортна галузь працювала ефективно, необхідне відповідальне ставлення як з боку Укрзалізниця , так і з боку суб’єктів господарювання – парнерів УЗ. Наша компанія на ділі довела: тільки за таких нормальних партнерських відносин можливе ефективне використання вантажного парку. З самого початку створення нашої логістичної інфраструктури ми будуємо сучасні комплекси з приймання і відвантаження збіжжя, які здатні максимально ефективно і швидко здійснювати маршрутні відвантаження”, – зазначили у повідомленні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: