ВАЖЛИВО

Прокуратура вирішила знову погріти руки на фермерах України,- Гайворонський

17.05.2020 16:01
ллллл

Прокуратура вишукує хто із фермерів помер, щоб потім підождати, коли нащадки засіють цю землю, відкрити кримінальну справу і зібрати врожай. Потім збанкрутіле Фермеське господарство віджати і віддати своїм родичам. Про це повідомив голова Асоціації фермерів та землевласників Дніпропетровської області Анатолій Гайворонський на своїй фейсбук сторінці, пише agronews.ua.

“Хочу висловитися відносно «реформованої» прокуратури. Реформа прокуратури відбулася за принципом зміни керівників тобто зміни «карманів», а не по суті. Їх не цікавить корупція при владі , розкрадання бюджетних коштів, кримінальні злочини, тому що , їм на це немає часу”,- написав Гайворонський.

Два роки тому, дякуючи асоціації фермерів, тільки по Дніпропетровській обл. було закрито більше 100 кримінальних справ відносно ф/г, де померли засновники і їхні діти продовжували працювати на цій землі.

“В усьому світі продовження батьківської справи вітається, крім України. В Україні прокурори вбачають в цьому злочин. Це питання піднімалось на рівні КМУ і 2 роки прокурори не чіпали ф/г. Але в цьому році реформована прокуратура рішила знову погріти руки на фермерах”,- коментує голова Асоціації фермерів та землевласників Дніпропетровської області.

Так по Дніпропетровській області пішли листи на голів ОТГ та с/р , щоб ті підказали хто із засновників помер, щоб віджати фермерське господарство.

“Хочу попередити: не іспитуйте наше терпіння, воно не безкінечне! Занімайтеся злочинцями, які вбивають і грабують фермерівта та інших громадян України!Допоможіть Президенту навести лад в Державі!”,- резюмує він.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: