НОВИНИ

Названо, що вплине на ціни пшениці нового врожаю

28.04.2020 08:39
2742

На пшеничних ринках продовжують формуватися ціни на пшеницю нового врожаю. Поки вони залишаються на високому рівні через можливі проблеми з врожаєм через дефіцит опадів, публікує дані електронна зернова біржа graintrade. Про це повідомляє agronews.ua.

Дощі, які вже пройшли та ще 5-7 днів триватимуть в основних регіонах вирощування пшениці в Україні, США, Європі, Австралії та причорноморських країнах, зменшили спекулятивний попит на пшеницю нового врожаю та розвернули ринок донизу.

Травневі ф’ючерси на борошномельну пшеницю на MATIF впали на 1,5 €/т до 197,75 €/т або 213,52 $/т, а вересневі – на 1,25 €/т до 190 €/т або 205,77 $/т.

На фізичному ринку французької пшениці ціни знизилися одразу на 5 €/т, що перевищує біржове падіння, оскільки покупці вважають котирування невиправдано високими, навіть попри дані МСГ Росії про вичерпану станом на 26 квітня квоту на 7 млн т на експорт зерна з Росії до країн, що не входять до складу ЄАЕС, що призведе до зупинку експорту до 1 липня.

Травневі ф’ючерси на м’яку пшеницю в Чикаго у п’ятницю обвалилися, оскільки інвестори закривали позиції з огляду на кризовий стан світової економіки в умовах пандемії короновірусу.

Травневі пшеничні ф’ючерси в США впали:

на 7,44 $/т до 193,54 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
на 3,95 $/т до 174,44 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
на 2,39 $/т до 183,35 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

Погодні умови в основних країнах – виробниках найближчим часом визначатимуть тенденції цін на пшеницю.

Нагадаємо, Укрзалізниця запускає проєкт з перевезень зерна за рекордно низькми цінами.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: