ВАЖЛИВО

МЕРТ реалізує пшеницю з ДПЗКУ та Аграрного фонду для стабілізації цін

27.03.2020 16:32
furazhna-pshenicya-5-klasu-korm-dlya-slskogospodarskih-tvarin-furazhne-zerno_402-7540

Для стабілізації цін на борошно Мінекономіки здійснить реалізацію пшениці з ДПЗКУ та Аграрного фонду. Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький у Фейсбук.

“З метою забезпечення достатньої кількості борошна для внутрішнього споживання ДПЗКУ та Аграрний Фонд направлять 160 тис. тонн продовольчої пшениці на внутрішню переробку та реалізацію на внутрішньому ринку, що дозволить виробити близько 128 тис. тонн борошна”, – написав він.

Враховуючи внутрішнє споживання та залишки на борошномельних підприємствах, цих об’ємів достатньо, щоб стабілізувати ціну на борошно та не допустити ажіотажного зростання цін для українського споживача, – йдеться у повідомленні.

У підписаному минулого року Меморандумі про взаємопорозуміння з експортерами зерна було зафіксовано орієнтир щодо можливого експорту пшениці у 2019/2020 МР.

“Поки орієнтир можливих поставок за кордон у 20 млн тонн не перевищений, але ми щоденно моніторимо обсяги експорту, тримаємо зв’язок з зерновиками і борошномелами, у разі необхідності – будемо вживати необхідні заходи”, – підсумував замміністра.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: