НОВИНИ

На Київщині фермер вирощує органічну лаванду

27.03.2020 08:32
1-59-700x569

На Київщині подружжя Мирослави Лінської та Олександра Мостепанюка на органічній фермі oLaWander вирощують лаванду, полуницю, ожину та лохину. Про це пише на Kurkul.

На фермі OlaWander вирощують ягоди та лаванду за стандартами органічного виробництва без застосування хімічних засобів та мінеральних добрив. А ще тут культивують і продають саджанці цих рослин. Майже на всіх ділянках є крапельний полив.

Поля і плантації відкриті для відвідувачів у сезон цвітіння лаванди та збору ягід. Гості можуть замовити будь-яку кількість свіжозібраної полуниці та ожини або назбирати власноруч. Часто на полях OlaWander ягоди збирають сім’ї з дітьми, а незабаром Мирослава Лінська планує зробити зі свого лавандового поля та скандинавського будинку своєрідну фотостудію для всіх охочих.

Поки фермерка не береться прогнозувати, як перезимує лаванда на полі, але однозначно хоче відкрити двері лавандового поля перед відвідувачами уже в червні 2020 р.

«Усі отримані кошти ми інвестуємо. Ще нічого не заробили. Хоч і не дуже люблю розповідати про свої плани та забігати наперед, але зізнаюся: на гектарі лаванди я не зупинюся», — із щирою усмішкою каже фермерка.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: