НОВИНИ

Милованов: земельної реформи не буде

26.03.2020 16:02
ya-14902

Кілька джерел опублікували пропозиції до змін державних видатків. В результаті таких змін земельної реформи більше не буде, а якщо буде, то не для людей і маленьких фермерів, а для великих компаній у кого є гроші під час кризи, – написав Тимофій Милованов, екс-очільник Міністрерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у Фейсбук.

Скасовуються:

– відшкодування відсотків на кредити на закупівлю землі

– фінансування фонду гарантування кредитів для закупівлі землі

Це означає, що фінансової підтримки для малих фермерів під час запуску ринку землі (якщо він взагалі тепер станеться) більше не буде. І знов виграють ті, у кого кращі зв’язки та більше грошей. А розвиток села відкладається на потім :(((((

Також скасовуються:

– вся підтримка с/г виробникам. А саме програми підтримки тваринництва, розвитку садівництва, фермерських господарств, відшкодування витрати на с/г техніку (! підтримка промисловості!)

– видатки на створення торгових представництв за кордоном (! А зто буде просувати наш експорт?!)

– видатки на просування експорту (! Під час кризи, експорт стає ще більш критичним !)

– обнуляються видатки на інвентаризацію землі (це взагалі одна з передумов запуску ринку землі і боротьби з корупцією в агро)

– не буде грошей на профілактику захворювань тварин та препарати для дослідження цих захворювань (протиепізоотичні заходи)

“І нарешті скасовується фінансування Фонду національного багатства який мав налагодити контроль за державними підприємствами, які не будуть приватизовуватися. Тобто, корупція в цих підприємствах буде продовжуватись”, – зауважив він.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: