НОВИНИ

В Україні зросли закупівельні ціни на свинину

21.03.2020 18:58
Skolko_varit_svininu_Сколько-варить-свинину

З середини березня 2020 року почали рости закупівельні ціни на свинину. Так, свині забійних кондицій у середньому подорожчали на 3%. Про це повідомила аналітик тваринництва Олександра Бондарська. Пише agro-business.

Вона зауважила, що на поточному тижні діапазон закупівельних цін піднявся до 45-47 грн за кг, а середньоринкова позначка склала 46,14 грн за кг. Виробники реалізували живець на 0,5-2 грн за кг дорожче ніж тижнем раніше.

Відзначається, що основною причиною, яка вплинула на ціни наразі є двотижневі карантинні заходи. Так, представники м’ясопереробної галузі відзначили значний сплеск споживчої активності на початку тижня. Активізацію попиту на м’ясо свиней пояснюють і переорієнтацією на роздрібні мережі постійних покупців стихійних ринків через тимчасове припинення роботи останніх.

«До завершення карантинних заходів купівельна активність саме у мережах роздрібної торгівлі буде одним з ключових факторів впливу на ціну закупівлі. Варто зазначити, що цінову ситуацію на ринку також «підігріває» як обмеженість пропозиції промислової свинини, так і конкуренція серед заготівельників», – повідомила експерт.

Більшість представників м’ясопереробної галузі розглядають поточну ситуацію як «передчасний Великдень». На їх думку, таке бажання зробити достатні продовольчі запаси, в тому числі свинини, щоб її заморозити, можуть негативно вплинути на продажі та, відповідно, на ціни у передвеликодній період.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: