НОВИНИ

Українські виробники алкогольних напоїв потіснять імпорт

20.03.2020 12:32
16b91bea409bbf81e919abef21ed3967

З імпортними товарами в Україні, скоріш за все, виникатимуть проблеми. І мова не тільки про продукти харчування, але й про імпортний алкоголь. Такий прогноз озвучив економічний експерт Олег Соскін. Пише УНН.

“Буде дефіцит і продуктів харчування, і алкогольних напоїв імпортних. Кордони закриті і це цілком логічно. Тижнів два-три ми протягнемо, на складах є якісь запаси”, – сказав він.

Причини алкогольного дефіциту, за словами експерта, полягають у тому, що імпортну продукцію, через досить високу її вартість, наші імпортери не закуповують у великих кількостях.

“Справа в тому, що вони і так у великій кількості не завозяться (алкогольні напої іноземного виробництва – ред.), вони не дешево коштують. А тут ще падіння гривні почалося… І треба буде більше гривні, щоб закуповувати ці імпортні товари, коли кордони відкриють. Плюс – почнеться зараз нестача на валютній біржі долара і євро, а ще треба обслуговувати внутрішній і зовнішній борг. Все це спровокує дефіцит післякарантинний. Коли навіть і відкриються кордони – важко буде завозити сюди продукти харчування і алкоголь”, – пояснив він.

При цьому, як наголосив Соскін, українські виробники алкогольної продукції “покриють цей дефіцит”.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: