НОВИНИ

Стало відомо, коли фермерам відшкодують збитки по АЧС

02.03.2020 17:32
asf.jpg.pagespeed.ce.lQtEskCKOX

Питання з відшкодуванням фермерам збитків, пов’язаних із АЧС, врегульоване. Процес повернення коштів може зайняти максимум два місяці. Про це розповіла Ольга Шевченко, т. в. о. голови Держпродспоживслужби.

«Що стосується безпосередньо суб’єктів господарювання, наприклад, великих свинокомплексів, тут питання потребує втручання з боку уряду, адже для компенсації мають бути задіяні великі кошти, а в Держпродспоживслужбі такі суми не передбачені», — пояснює Шевченко.

Зазначимо, що у результаті проведених заходів станом на 20 січня 2020 року в Україні було оздоровлено близько 50 неблагополучних населених пунктів, виявлених у 2019 році. Проте, випадки ще зустрічаються, переважно через дику фауну.

«Наша ветеринарна служба вживає усіх необхідних заходів, але є питання щодо переміщення тварин, контакти з дикими тваринами — це ті моменти, які важко передбачити. Але ми все одно працюємо і з лісовими агентствами, і з мисливцями, для того щоб здійснювати контроль та упередження хвороб», — додає експерт.

Нагадаємо, на Волині зареєстрували випадок АЧС у дикій фауні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: