НОВИНИ

На Житомирщині перевірять доступність берегів річок

28.02.2020 15:32
krepkiy-281-1

У Житомирі для виявлення об’єктів, які заважають жителям підійти до води, будуть влаштовувати рейди. Про це повідомляє zhitomir.info.

«У місті Житомирі у нас річки Тетерів, Руденка, Кам’янка, Крошенка. Для того, аби чітко сказати, наскільки вони доступні, органами місцевого самоврядування, виконавчими органами буде проведений аналіз, аналіз користувачів земельних ділянок. Закон передбачає саме безперешкодний доступ та штрафні санкції до користувачів земельних ділянок фізичних або юридичних осіб, а до власників земельних ділянок закон не діє, є така проблема», – говорить заступник Житомирського міського голови Сергій Кондратюк.

Також у міський раді зазначили, що самі мешканці можуть повідомляти про огорожі або інші конструкції, які заважають підійти до води.

«Спочатку буде проведено аналіз, буде відповідне доручення органам виконавчої влади. Після цього ми сформуємо робочу групу та будемо проводити рейди для того, аби чітко визначитися, наскільки у місті Житомирі є проблема з безперешкодним доступом», – розповів Сергій Кондратюк.

Об’єкти, які перешкоджають вільному доступу, мають демонтувати.

«Користувачі земельної ділянки повинні знести конструкції та надати безперешкодний доступ. Якщо ця робота виконуватися не буде, то органами місцевого самоврядування буде надано припис, який має протягом 10 днів бути виконаний, то, відповідно до закону, через рішення суду маємо право фізичну або юридичну особу позбавити права користування земельною ділянкою», – каже Сергій Кондратюк.

При цьому, як повідомляє Житомир.info, біля підвісного мосту у житомирському парку ім. Гагаріна колишній начальник управління ДАІ УМВС в Житомирській області має будинок, який розміщений на березі річки Тетерів, має пірс та огорожу, що закриває доступ до прибережної смуги.

(фото ілюстративне)


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: