НОВИНИ

Відбулися перші голландські аукціони УЗ з продажу прав на послуги зерновозів

28.02.2020 13:32
latifundist-com-vagony-zernovozy-9-80284

На перших голландських аукціонах Укрзалізниця продала право на перевезення 40 зерновозами. Вони були продані 5 лотами чотирьом різним замовникам. Про це пише Центр транспортних стратегій.

“26 лютого відбувся перший аукціон. Ми вийшли з таким пробним кроком, щоб випробувати саму процедуру. Це були зерновози в кількості 400 штук (вагонні відправки) лотами по 5 і 10 вагонів, а також 6 маршрутів. За результатами торгів ми реалізували всього 10% від вагонної відправки, при цьому було викуплено 5 лотів 4-ма різними юридичними особами “, – повідомив директор з розвитку бізнесу АТ УЗ Андрій Рязанцев.

Згідно з інформацією, розміщеною на ProZorro.Продажі, продані були вагонні відправки зерновозами трьома лотами по 10 вагонів і двома лотами по 5 вагонів. Кінцеві дати подачі вагонів – 5-6 березня.

Також відбулися аукціони з продажу послуг з використання піввагонів УЗ. Було продано 5 лотів, однак результати торгів поки не опубліковані – очікується підписання протоколу. В цілому це 45 вагонів лотами по 5 (три лоти), 10 і 20 вагонів.

Торги по іншими лотами (в тому числі за маршрутними відправками) не відбулися.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: