НОВИНИ

У Маріупольському порту вперше будують державний зерновий термінал

24.02.2020 11:32
picture2_morskoj-port-mari_356787_p0

На споруджуваному спеціалізованому перевантажувальному комплексі зернових вантажів ДП “Маріупольський морський торговельний порт” (ММТП) повністю змонтовані всі десять основних силосів і два додаткові силоси-хопери. Про це повідомляє ports.

Майбутній зерновий термінал – перший в українських портах Азовського регіону, який будується за державні кошти.

Держстивідор ММТП розпочав реалізацію проєкту щодо будівництва зерноперевалочного комплексу в липні 2018 року. Паралельно здійснюється реконструкція гідротехнічної частини причалу №4.

У січні 2018 року Кабінет Міністрів затвердив скоригований проєкт будівництва спеціалізованого перевалочного комплексу зернових вантажів на території Маріупольського порту. Будівництво терміналу внесено до плану розвитку порту до 2020 року.

Проєкт передбачає будівництво десяти силосів ємністю по 5,7 тис. тонн, двох оперативних силосів по 500 тонн, прикордонної галереї, сировинної лабораторії, станції розвантаження автомобільного та залізничного транспорту. Запуск терміналу дозволить держстивідору збільшити річний обсяг перевалки зернових на 1 млн тонн.

У червні 2017 року ДП “АМПУ” та ДП “ММТП” підписали меморандум про співпрацю в рамках будівництва перевалочного комплексу зернових вантажів в тилу причалів №3-4 Маріупольського порту. Згідно з домовленостями, АМПУ реконструює гідротехнічну частину причалів №3-4 і проведе днопоглиблювальні роботи біля причалів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: