НОВИНИ

Спецодяг для спортсменів Формули-1 виготовлятимуть з української вовни

21.02.2020 17:02
1114287

З вовни, отриманої на фермі «Меринос-Захід», цього року почнуть виробляти дитячий одяг та спеціальний одяг для спортсменів «Формули-1». Про це повідомив власник ферми Дмитро Огнєв в рамках Agri Wisdom Summit. Пише АгроПортал.

«Зараз ми маємо 3,5 тис. овець, які утримуються на чотирьох фермах. Здебільшого ми займаємся племінною роботою, а не орієнтуємося на постачання м’яса. Також ми відкрили для себе ще один напрям — агротуризм, збудувавши в Дрогобичі нову ферму, куди можна приїжджати відпочити та ближче познайомитись із вівчарством», — розповідає Дмитро Огнєв.

За його словами, 4 промислових ферми підприємства збудовані за європейськими стандартами з використанням найкращих практик і досвіду. Ферми зроблені з дерева, мають довжину 21 м і висоту понад 10 м.

Ще дві таких ферми збудовано для іншого підприємства в Тернопільській області, де компанія «Меринос-Захід» виступає вже в ролі консультанта.

«Ми маємо значну проблему з людським ресурсом, оскільки багато хто виїжджає на заробітки за кордон, тож вирішили максимально роботизувати ферму. Для цього збираємося закупити дрони для пасовищ, які пастимуть овець. Також із австрійською компанією зараз працюємо над розробкою робота для годівлі тварин», — зазначає Дмитро Огнєв.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: