НОВИНИ

Експортні ветеринарні сертифікати України погодили вже 28 країн

21.02.2020 17:32
2306101

Держпродспоживслужба у 2019 роц узгодила 28 експортних ветеринарних сертифікатів. Також за рік було узгоджено 47 сертифікатів для імпорту продукції галузі тваринництва в Україну. Про це повідомила виконувачка обов’язків голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко під час звіту про роботу відомства за минулий рік.

28 форм міжнародних ветеринарних сертифікатів на експорт були погоджені з компетентними органами: Боснії та Герцеговини, Ефіопії, Катару, КНР, Лівану, Лівії, Північної Македонії, Королівства Саудівська Аравія, Сербії, Сінгапуру, Туреччини, Японії, Тайваню.

47 форм міжнародних ветеринарних сертифікатів на імпорт були погоджені з ЄС, Бельгією, Білоруссю, Болгарією, Великобританією, Вірменією, Грецією, Естонією, Ірландією, Іспанією, Італією, Канадою, Литвою, Молдовою, Німеччиною, Польщею, Румунією, Сербією, Словаччиною, Угорщиною, Фінляндією, Хорватією, Швейцарією, Швецією.

“Торік Україна успішно пройшла 5 зовнішніх аудитів компетентних органів ЄС, Китаю, Канади, Ефіопії щодо системи державного контролю за виробництвом різного роду продукції. Це свідчить про визнання системи державного контролю в Україні та її дієвість, а також говорить про те, що українська продукція є затребуваною в світі”, – зазначила пані Шевченко.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: