НОВИНИ

Боротися з чумою свиней Україна буде спільно з Польщею

20.02.2020 17:02
regnum_picture_15370700872097764_normal

Компетентні органи в галузі охорони здоров’я тварин та безпечності харчових продуктів України та Польщі обговорили питання боротьби зі сказом та африканською чумою свиней (АЧС) та недопущення поширення вірусу на території обох країн. Повідомляє consumer.gov, пише Agronews.ua.

Питання піднімалися під час українсько-польських робочих консультацій в галузі сільського господарства, які відбулися в рамках Українсько-польської міжурядової комісії з питань економічного співробітництва у Варшаві (Польща).

«Під час перемовин були обговорені питання узгодження дій та позицій з метою недопущення виникнення захворювання тварин та усунення бар’єрів, пов’язаних із здоров’ям тварин. Така співпраця, на переконання обох сторін, сприятиме розширенню торгівлі живими тваринами та продуктами тваринного походження», — вважає Ольга Шевченко, т. в. о. голови Держпродспоживслужби.

Фахівці зупинилися на проблемах епізоотичної ситуації на території України та Польщі. «У цьому контексті особлива увага приділялася питанням боротьби зі сказом та АЧС», — зауважив Тарас Качка, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, торговий представник України.

Було досягнуто домовленості про активізацію узгодження тексту Угоди між Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерством сільського господарства і розвитку села Республіки Польща щодо виконання програми боротьби зі сказом та території України у 2019/20 роках.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: