НОВИНИ

Оприлюднено місячні витрати українців на алкоголь за регіонами

13.02.2020 19:32
original_3

Найбільше грошей на алкогольні напої витрачають жителі Львівської та Закарпатської областей. Про це свідчать дані Держстатистики, зібрані у ІII кварталі 2019 року, передає УНН.

Так, витрати однієї середньостатистичної сім’ї, яка проживає у Львівській області, на місяць становлять в середньому 180 грн. Щодо Закарпатської області – там цей показник становить 178 грн на місяць.

Чимало коштів на алкогольні напої витрачають сім’ї, які проживають у місті Києві та Миколаївській області – по 174 і 128 грн на місяць відповідно.

Дещо меншими є місячні витрати на алкоголь у жителів Дніпропетровської та Тернопільської областей – по 114 грн та 92 грн на місяць відповідно.

Найменше на алкогольні напої витрачають сім’ї, які проживають у Луганській та Запорізькій областях – по 45 грн та 48 грн на місяць відповідно.

У Держстатистики також підрахували, що в середньому одна українська середньостатистична сім’я витрачає на алкогольні напої близько 93 грн на місяць.

Потрібно зауважити, що загальні витрати на алкоголь не свідчать про ступінь пияцтва. Адже більша сума на спиртне може означати й те, що купується більш дорогий напій.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: