НОВИНИ

Нардепів з Чернігівщині закликають озвучити позицію щодо ринку землі

02.11.2019 17:02
5dbc235987e70

Учасники «Земельного форуму», який проходив у Чернігові, звернулися до народних обранців, що представляють Чернігівську область у Верховній Раді з закликом не підтримувати законопроект про запровадження ринку землі, пише val.ua.

Як повідомив віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Якуб, зразки заяв з пояснювальними записками будуть відправлені на електронні адреси 10-ти народним депутатам.

«Виходячи з того, що рішення про продаж землі прийматиме безпосередньо Верховна Рада, ми вирішили звернутися до представників саме нашої області. Місяць тому був проведений Круглий стіл на цю тему і ми бачимо, що попри різну партійну приналежність депутати розуміють ризики прийняття такого законопроекту. Підписавши та оприлюднивши таку заяву, або ж навпаки – її проігнорувавши, народні депутати покажуть своє реальне відношення до цього питання».

Зразки заяв направлятиме депутатам Чернігівська обласна рада електронною поштою. У списку 6 мажоритарників: Антон Поляков, Валерій Зуєв, Олег Семінський, Валерій Зуб (усі «Слуга Народу»), Валерій Давиденко, Борис Приходько (обидва самовисуванці). Та 4 депутати, що пройшли до ВРУ по списках політичних партій: Валерій Дубіль, Андрій Пузійчук (обидва «Батьківщина»), Сергій Гривко та Павло Халімон (обидва «Слуга Народу»)


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: