НОВИНИ

Органічний український чай був представлен на фестивалі чаю

07.10.2019 18:02
72322245_413822322654485_2806428272265527296_n

У неділю, 6 жовтня, в Києві пройшов черговий Фестиваль чаю. Великі бренди і маленькі затишні чайні зібралися в цей день під одним дахом, аби відкрити світ чаю в усій його багатогранності. Про це повідомляє SEEDS.

Особливу увагу гостей фестивалю привернув органічний український чай MOL’FAR. Цей чай не так давно з’явився в Україні, випускають його лише 3 роки. Однак він вже має сертифікат європейського зразка. Задля цього виробництво ретельно і часто перевіряють, досліджують сировину та готову продукцію на відповідність еко стандартам.

MOL’FAR – кипрійний чай. Виготовляють його з кипрію, який росте на схилах українських Карпат. На збір кипрійного листа у гори вирушають невеликі групи заготівельників, щоб не затоптувати галявини кипрію.

Готовий чай MOL’FAR міксується за авторськими рецептами. Всього таких є 7 різновидів. Найпопулярніший – з чебрецем, а також з м’ятою і мелісою, кажуть представниці компанії-виробника. На виставці чай користувався шаленим попитом, найбільше відвідувачі вподобали саме чай з мелісою.

Цьогоріч під час фестивалю пройшов не тільки чайний ярмарок з чималою кількістю відкритих дегустацій. На відвідувачів чекали чисельні лекції, чайні церемонії, а також Національний тур Міжнародного Чайного Чемпіонату.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: