НОВИНИ

«НІБУЛОН» перевіз рекордну кількість вантажів у новому маркетинговому році

07.10.2019 14:22
21911

За перший квартал 2019/20 МР «НІБУЛОНівський» флот перевіз рекордну кількість вантажів, порівняно з аналогічними періодами інших років, – більше 971 тис. тонн, повідомляє прес-служба компанії.

Сьогодні судноплавна компанія «НІБУЛОН», окрім зернових культур, активно займається перевезенням й інших видів вантажів, зокрема славнозвісних кавунів, будівельних матеріалів (пісок, палі, залізобетонні плити), різних видів добрив тощо, й надалі збирається розширювати номенклатуру вантажів, які транспортуватимуться внутрішніми водними шляхами України.

Проте на цьому досягнення компанії не закінчуються. За перші три місяці поточного маркетингового року флоту компанії вдалося перевантажити рекордну кількість сільгосппродукції на експорт – більше 770 тис. тонн, що на 4% більше від показника 2018/19 МР.

Окрім того, маємо максимальний результат із перевантаження флотом збіжжя на експорт й за підсумками місяця. У серпні судноплавна компанія вперше за весь час свого існування перевантажила більше 325 тис. тонн.

Сьогоднішні рекорди зовсім не межа для нашої компанії, адже із введенням в експлуатацію у вересні цього року потужного 140-метрового плавкрану NIBULON MAХ, нам вдасться підвищити річні обсяги перевалки вантажів флотом на 2-3 млн тонн та збільшити обсяги перевалки вантажів безпосередньо флотом компанії до 5-6 млн тонн на рік.

Нагадаємо, що з 2009 року «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, Міжнародної фінансової корпорації та інших міжнародних фінансових установ світу успішно реалізує інвестиційну програму з відродження Дніпра та Південного Бугу як головних транспортних артерій України. У рамках програми компанія зводить перевантажувальні термінали вздовж Дніпра, наближаючи їх до сільгосптоваровиробників, реконструює і модернізує власний суднобудівно-судноремонтний завод, будує повнокомплектні сучасні судна та відновлює судноплавство на українських річках, поглиблюючи непрохідні колись ділянки.

Саме завдяки комплексному підходу компанії до реалізації інвестиційного проекту судноплавній компанії «НІБУЛОН» у 2018/19 МР вдалося транспортувати внутрішніми водними шляхами України рекордну кількість вантажів – понад 3,5 млн тонн. А усього за час діяльності судноплавної компанії, з 2009 р. до 1 жовтня 2019 р., транспортовано більше 15,7 млн тонн різноманітних вантажів, тим самим розвантажено автошляхи на більше 650 тис. вантажівок.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: