НОВИНИ

Сировину з бананів перероблятимуть на волокна для створення текстилю

05.10.2019 16:35
341_0

Досвідчені і креативні фахівці з іспанської компанії «Indianes» створили унікальний продукт.Їм вдалося, використовуючи багатовіковий світовий досвід, сировину з бананів переробити у волокна для створення текстилю. І сьогодні з даного матеріалу «Indianes» виробляє взуття, пише agroday.com.ua.

Слід зазначити, що для створення волокна використовується сировина з колумбійських бананів. Закупівельники з «Indianes» (головний офіс знаходиться у Валенсії) відбирають максимально підходящі плоди, заручившись  допомогогою професійних складальників і обробників з гірських районів Колумбії. Далі слідує максимально трудомісткий процес переробки бананових відходів в текстильну сировину. В результаті даної переробки продукт стає на всі 100% натуральним.

До того ж даний текстиль є біорозкладаним і не містить хімічних речовин з шкідливими характеристиками. Взуття марки «Indianes» можє повністю розкластися за два роки, не завдаючи шкоди екології.

Виробництво такого текстилю не потребує істотних водних і енергетичних витрат.

Стати володарем взуття з матеріалу, виготовленого з відходів сільськогосподарського бананового виробництва, можна без особливих зусиль, оформивши відповідну заявку на покупку на сайті виробника.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: