НОВИНИ

10 тисяч га земель уздовж лінії державного кордону перебували у приватному користуванні

03.08.2020 19:02
45_main

Поставлено крапку у багаторічному спорі щодо законності надання та використання понад 10 тис га земель уздовж лінії державного кордону України з Республікою Польща на території Львівської області, які за рішенням обласної ради передані сторонній організації для ведення мисливського господарства. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора України, пише agronews.ua.

Верховним Судом у складі колегії суддів Касаційного господарського суду підтримано позицію Офісу Генерального прокурора та залишено без змін судові рішення попередніх інстанцій, які визнали незаконним і скасували відповідні рішення Львівської обласної ради та договір про організацію ведення мисливського господарства в межах прикордонної смуги.

За законами України «Про використання земель оборони» та «Про державний кордон України» уздовж лінії кордону України, з метою забезпечення національної безпеки і оборони, встановлюються прикордонна смуга – землі з особливим режимом використання, перебування яких у приватному користуванні неможливо.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: