Loading Події
  • This event has passed.

АГРОПОДІЇ

Виставка аграрних технологій “АГРОПРОМ-2021”

24 Лютого
Кінець:
26 Лютого
Організатор: Експо-Центр «Метеор»
м. Дніпро, Симиренківська, 4а

20-та Ювілейна Національна виставка агротехнологій “Агропром – 2021” – захід, у якому візьмуть участь кращі професіонали аграрного бізнесу.

Протягом 19 років виставка «Агропром»  щорічно успішно збирає професіоналів,  сфери  АПК для сприяння та розвитку агропромислової галузі.

Головна задача виставки – побудова ділових відносин, укладання контрактів, ефективні продажі.
Саме тому організатори  завжди запрошують професійну цільову аудиторію відвідувачів, серед яких: представники фермерських господарств, керівники агрохолдингів, приватні агрономи, фермери тощо.


Традиційно на Вас чекатиме: вітчизняні і міжнародні торгові  марки, ведучі  компанії та новатори українського агропромислового ринку. Експоненти представлять  кращі позиції сільгосптехніки та обладнання, рослинництва і агрохімії, тваринництва, унікальні розробки у сферах інформаційних технологій і агросервісу, транспорту та логістики, тари та упаковки, біоенергетики,  а також будівництва у АПК, екології і переробці відходів.

Планується  насичена ділова  програма з актуальних для сфери питань.
Для учасників виставки буде унікальна можливість презентувати нові винаходи та технології перед своїми потенційними партнерами та споживачами.
Виставка допоможе отримати багато ділових контактів за мінімум часу та можливість продаж не відходячи від стенда!

Представникам фермерських господарств захід дасть можливість порівняти товари багатьох вітчизняних та закордонних виробників, побачити демонстрацію техніки, поставити питання представникам виробництва та купити товари за особливо приємними цінами.


Враховуючи, що в Україні досі триває карантинний режим, організатори , вже маючи досвід проведення заходів в таких умовах , готують проект з усією відповідальністю та розумінням і дотриманням усіх необхідних умов та правил безпеки.

Це буде забезпечено рядом таких мір :

  • масковий режим;
  • температурний скринінг;
  • точки дезінфекції;
  • регулярне вологе прибирання;
  • забезпечення дотримання безпечної дистанції.

Виставка «Агропром» вже багато років збирає повні павільйони компаній та з кожним роком підвищує ефективність проведення даного заходу, виконуючи основні маркетингові задачі, сприяючи міжнародному співробітництву та підвищуючи конкурентоспроможність серед представників аграрної галузі.


Контакти: 

Тел.: + 38(067) 634-08-02, +38(067) 639-86-79
email: agroprom@expometeor.com

Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: