Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

АГРОПОДІЇ

Village International de la Gastronomie

image (12)
3 Червня @ 08:00
6 Червня @ 17:00

Other

Класифікація
Продукти харчування
Формат зустрічі
Форум
Локація
Світ

Запрошуємо на Food Forum !

Village International de la Gastronomie – це міжнародний Food Forum 👌, який з 2016 року проходить у саду Тюільрі 🌳. Форум збирає представників зі 170 країн 🌏, а також більше 40 тис відвідувачів 👨‍👩‍👦‍👦, серед яких професійні експерти, бізнесмени, дипломати, шеф-кухарі 👨‍🍳, представники торговельних мереж, власники ресторанів, журналісти, автори кулінарних книг 📕.

Мета форуму – відкрити для світу 🌏 справжні продукти та кулінарні традиції кожної країни, знайти партнерів, постачальників, ідеї для нових продуктів та міжнародної співпраці, обмінятися досвідом. 

aaa

В 2021 році планується очна 🎤 та заочна участь у форумі 📳. Протягом 4 днів заплановано проведення ділових зустрічей, кулінарних шоу та заходів.

Організатори надають компаніям логістичну підтримку, а саме холодильне обладнання, складське зберігання, розміщення в готелі, підтримку в комунікаціях. 

Учасники українського стенду матимуть змогу брати участь в діловій та культурній частині Paris Food Forum, продавати свою продукцію протягом форуму. Міністерство закордонних справ України та Посольство України у Франції надаватимуть також логістичну та інформаційну підтримку українським компаніям.


За детальною інформацією щодо участі українських компаній у форумі, звертайтесь до координатора події, членкині правління Тетяни Яблонської

Детальна інформація про подію за посиланням.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити:
Теги Подія:
, , , , ,