Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

АГРОПОДІЇ

Круглий стіл: «Право постійного користування земельною ділянкою. Особливості вирішення спорів за участю фермерських господарств»

219544605548822
9 Квітня, 2021
10:00
Організатор: Верховний Суд України

Other

Формат зустрічі
Конференція
Локація
Україна

Запрошуємо на круглий стіл!

Відбудеться круглий стіл «Право постійного користування земельною ділянкою. Особливості вирішення спорів за участю фермерських господарств».

✅Захід присвячено обговоренню актуальних питань права  постійного користування земельною ділянкою та практики вирішення спорів за участю фермерських  господарств.

У межах круглого столу розглядатимуться питання, які стосуються особливостей розгляду спорів щодо права постійного користування земельними ділянками та спорів, пов’язаних зі створенням та здійсненням діяльності фермерських   господарств, визначення юрисдикції таких спорів.

Учасники  круглого столу приділять увагу проблемам теорії , практики та перспективам законодавчої трансформації права постійного користування у системі речових прав на землю, спірним питанням  права постійного користування землею у діяльності фермерських  господарств України, окремим аспектам розгляду спорів за участю фермерських господарств.

За результатами проведення круглого столу на офіційному вебсайті Верховного Суду будуть опубліковані матеріали  заходу, в тому числі виступи та презентації учасників.


Захід транслюватиметься на офіційному каналі Веровного Суду в You Tube.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити:
Теги Подія:
, , , , , , , , , ,