Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

АГРОПОДІЇ

Вебінар: «Ягідний прогноз – 2021. Новий сезон – нові проблеми?»

unnamed
6 Квітня, 2021
11:00
Організатор: АПК-Информ

Other

Класифікація
Ягідництво
Формат зустрічі
Семінар
Локація
Україна

Запрошуємо на вебінар!

Старт нового ягідного 🍓 сезону в Україні не за горами. Виробники 👩‍🌾 щосили зайнялися польовими роботами, постачальники саджанців 🌱 будують плани 📊 з продажу на наступний рік, а покупці ягід 🍈, як зазвичай, шукають баланс між якістю і ціною. Ринок завмер 🙄 в очікуванні нових карантинних заходів, а доступ до закордонних імпортерам ягід 🍓  уже не такий простий, як раніше.

СПІКЕРИ:

unnamed (1)

Яка об’єктивна ситуація на сьогодні?

Малина повертає собі популярність у українських ягідників 👨‍🌾. За даними опитування проекту «АПК-Інформ: овочі 🥔 і фрукти 🍎», площі під малиною в поточному році суттєво розширяться на тлі високих цін минулого сезону, особливо у дрібних фермерів 👩‍🌾 і непрофесійних господарств.

Лохина залишається лідером 😎 за темпами зростання площ. Українські фермери 👩‍🌾 продовжують активно нарощувати площі під лохину, підтверджуючи оціночні дані дослідження «Ринок лохини високорослої в Східній Європі-2020», так як тільки у провідних фермерів за минулий рік плодоносна площа розширилася мінімум на 10%.

🍓Суниця садова – знову ягода №1 по вирощуванню в Україні. Хоча суниця садова  є найбільш популярною ягідної культурою, тільки в минулому році, з огляду на рекордних цін, її імпорт досяг найвищих з 2014 р показників 📈, експорт в свіжому вигляді впав удвічі, а в замороженому – на третину.

Приєднуйтесь! Нам буде про що поговорити!


💻Платформа Fruit-Inform Zoom Forecast.

🔎Деталі за посиланням.

✅Реєстрація за посиланням.

☎Контакти для зв’язку:

Олександр Хорєв, 📞 +380 67 634 3980, 📧[email protected]

Євгеній Кузін, 📞 +380 96 583 6323, 📧[email protected]


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити:
Теги Подія:
, , , , , , , , , , ,