Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

АГРОПОДІЇ

TURKISH PLANT NUTRITION FORUM 2021

167591034_1810215512495929_612593154657806923_n
26 Травня, 2021 @ 18:00
29 Травня, 2021 @ 00:00
Організатор: Infoindustry

Other

Класифікація
Землеробство
Формат зустрічі
Форум
Локація
Світ
Tekirova Mahallesi Tekirova Caddesi No:17
Antalya/Kemer, Turkey
+ Карта Google

Запрошуємо на форум!

Тематика 🤓:

Обговорення 💭 ситуації з виробництва 🏭 та постачання добрив в країнах Чорноморського басейну. Аналіз світових 🌏 і локальних драйверів цін 💰, розвитку перспективних напрямків продажів 📈. Побудова партнерських зв’язків і моделей роботи в різних країнах Чорномор’я, логістичні ланцюжки, можливості портів залізниці 🚝 та іншого транспорту 🚘. Приклади успішного бізнесу з торгівлі добривами в Україні, можливості українських компаній і логістичних гілок.

Представники 👩‍💼 виробників добрив з країн Чорноморського басейну та країн Середземномор’я діляться своїми досягненнями 🏆та можливостями експорту. Дружня і невимушена обстановка узбережжя Середземномор’я дозволяє по новому цінувати свої можливості.

Учасники 👨‍👩‍👦‍👦 форуму це: фахівці в області харчування рослин 🌾, заводи виробники мінеральних добрив 🏭, заводи виробники спеціальних добрив, компанії трейдери 🏪, дистриб’ютори, аграрні холдинги та сільськогосподарські виробники, наукові консультанти, експерти агрохімічного ринку, аналітики, консалтингові та юридичні компанії, представники фінансових структур, логістичні компанії і всі, кому цікава тематика аграрного сектора і хімічної промисловості для забезпечення високих якісних врожаїв.


✅Реєстрація та деталі за посиланням.

📳Facebook-сторінка заходу.

Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: