Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

АГРОПОДІЇ

Прес-конференція на тему: «Нові вимоги до захисту персональних даних – презентація законопроекту»

630_360_1538670241-692
29 Березня, 2021
11:30

Other

Формат зустрічі
Конференція
Локація
Україна

Запрошуємо на прес-конференцію!

В УНІАН відбудеться прес-конференція на тему 👉 : «Нові вимоги до захисту персональних даних – презентація законопроекту» , щоб представити новий проєкт 📜 Закону України «Про захист персональних даних», розроблений спільною робочою групою 👨‍👩‍👦‍👦 двох парламентських Комітетів та Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Під час заходу учасники презентують ключові позиції Законопроєкту та розкажуть про його актуальність для України. Прес-конференція стане початком серії публічних обговорень Законопроекту із громадськістю та професійними колами перед його реєстрацією. 

Після ухвалення цей закон у поєднанні з Конституцією слугуватиме основою для захисту персональних даних як у державному, так і в приватному секторах, а також для законодавчих органів під час ухвалення правових актів, що регулюють обробку й безпеку персональних даних.

🔊Учасники та учасниці:

📍Тарас Тарасенко, народний депутат України, Голова підкомітету з питань прав людини Комітету ВРУ з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин;

📍Єгор Чернєв, народний депутат України, Заступник Голови Комітету ВРУ з питань цифрової трансформації; Інна Берназюк, Представник Уповноваженого у сфері захисту персональних даних;

📍Лілія Олексюк, позаштатний радник Комітету ВРУ з питань цифрової трансформації;

📍Андрій Ніколаєв, експерт із захисту персональних даних та приватності, учасник робочої групи.


💻Платформа ZOOM.

✅Реєстрація за електронною адресою: [email protected] 

🔎Додаткова інформація за номером телефону: +38 (063) 26-17- 405

📧Та електронною адресою: [email protected]

📱Онлайн-трансляція заходу відбуватиметься на сайті.

💻А також на YouTube каналі УНІАН.

 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити:
Теги Подія:
, , , , , , , , , ,