Loading Події
 • This event has passed.

АНОНСИ

IV Международная зерновая конференция Grain Ukraine

 • 24.05.2019 09:00
  25.05.2019 20:00
  Сади Перемоги, вул.Академічна, 28, Одеса,
  Організатор: Grain Ukraine

  Агротитани зустрічаються на Grain Ukraine 2019!

  IV Міжнародна зернова конференція Grain Ukraine цього року відбудеться 24-25 травня і відкриє «аграрний тиждень» в Одесі. Свою участь в форумі вже підтвердили ключові гравці ринку. Про це повідомляють організатори Grain Ukraine 2019 і зазначають, що очікується на події понад 400 учасників зернового ринку з 10 країн.

  «Подія має статус найатмосфернішої аграрної тусовки року, на якій можна в неформальній обстановці обговорювати всі ключові питання. Недаремно девіз події — «Аграрні титани зустрічаються тут», — говорить голова оргкомітету Grain Ukraine Ірина Бондаренко.

  Програма цього року присвячена перспективам чорноморського зерна в зв’язку з торговими війнами. Учасники обговорять глобальні тренди світового ринку зерна, драйвери зростання торгівлі зерном Чорноморського регіону і прогнози на сезон.

  Акцент цього року — експертні круглі столи, які дозволяють зібрати різні точки зору і обговорити актуальні питання. Так, під час торгової панелі експерти поговорять про перспективи українського зерна на основних ринках збуту (Євросоюз, Африка, Азіатський регіон) і обговорять, за рахунок чого Україна може вигравати конкуренцію з іншими гравцями Чорноморського регіону.

  Інфраструктурна панель буде присвячена аналізу транспортної стратегії України та перспективам появи нових інфраструктурних проектів, орієнтованих на вирішення транспортних проблем на ринку зерна.


  Під час аграрної панелі відбудеться дискусія, присвячена ключових питань аграрної стратегії Україна 2020. І, нарешті, учасники фінансової панелі говоритимуть про найбільш значимі фінансові проекти, а також про перспективи фінансування гравців аграрного ринку.

  25 травня відбудеться візит на новий зерновий термінал MV Cargo. Гостям Grain Ukraine продемонструють новітнє обладнання і передові потужності найбільшого за останні роки інвестиційного проекту в агросекторі України.

  Одна з родзинок конференції — насичене неформальне спілкування. У цьому році організатори готують Big Agrarian Party з провок аційною назвою «What happens at Grain Ukraine stays at Grain Ukraine».

  Зареєструватися на Grain Ukraine можнаgrain-ukraine.com

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: