Loading Події
 • This event has passed.

АНОНСИ

Елеватор-2019

 • 25.01.2019
  09:30 - 17:00
  Оболонская набережная, 17, Киев, 04210
  Організатор: ProAgro Information Company

  Сучасний елеватор – це не лише приміщення для зберігання сільськогосподарських культур. В першу чергу, це – комплекс з надання пакету послуг з прийомки, аналізу, доробки, сортування, зберігання та формування товарних партій зерна.

  Крім того, особливим викликом для елеваторної галузі наразі є розвиток інфраструктури комплексів, оскільки системні перебої з поставкою залізничних вагонів, обмежені можливості використання альтернативних видів транспорту – автомобільного та річкового – не дозволяють перерозподілити вантажні потоки. Особливої гостроти ця проблема набуває для портових елеваторів у пікові періоди експорту.

  До того ж доводиться констатувати той факт, що розвиток елеваторної інфраструктури, незважаючи на постійне введення в експлуатацію нових та модернізацію існуючих елеваторних комплексів, дещо відстає від темпів зростання врожаю. Кілька років поспіль валовий збір зернових культур перевищує потужності їх зберігання на 10-15 млн. тонн. Особливо дефіцит потужностей для зберігання може стати відчутним у поточному сезоні за рахунок встановлення нового історичного максимуму урожаю зернових в Україні.

  Саме виявленню слабких ланок елеваторної галузі, пошуку шляхів їх усунення та презентації сучасних технологічних рішень для елеваторних комплексів присвячена аграрна конференція “Елеватор-2019”.

  В рамках заходу будуть розглянуті наступні питання:
  -Аналіз ринку зерна України та стану елеваторної інфраструктури
  -Проблеми транспортної логістики
  -Економіка будівництва та експлуатації елеватора
  -Інноваційні рішення для покращення ефективності елеватора
  -Діджиталізація роботи від прийомки до відгрузки
  -Практичні кейси успіху від практиків-елеваторщиків
  -Особливості вибору та експлуатації зерносушильного обладнання
  -Проблеми та шляхи покращення ефективності зберігання зерна
  -Проблеми визначення якісних та кількісних показників при прийомці зерна
  -Запрошуємо всіх учасників ринку долучитися до участі у конференції та сформувати спільне бачення розвитку елеваторної галузі України!

  З питань участі в конференції, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії “ПроАгро Груп”:

  тел./факс: (+38 044) 248-02-67, (+38 067) 243-38-03
  e-mail: proagro-inform@ukr.net, info@proagro.com.ua,
  сторінка події: http://www.proagro.com.ua/events/silo2019/

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: