Завантаження Події

АГРОПОДІЇ

Агропромислова виставка «АГРО-Вінниця»

Screenshot_1
7 Вересня @ 10:00
9 Вересня @ 18:00
Організатор: ТОВ “ТД “ПРОМФІНІНВЕСТ”
с. Гавришівка, Вінницький р-н, Вінницька обл.,+ Карта Google

Запрошуємо на виставку!

Виставка «АГРО-Вінниця» – НОВА масштабна подія українського АПК.

Нова сільськогосподарська виставка «АГРО-Вінниця» відбудеться вперше в Україні вже у вересні цього року. У події візьме участь близько 200 українських виробників та дилерів сучасної  сільськогосподарської техніки. Учасники представлятимуть нову техніку та устаткування, інноваційні рішення та технології, що дозволятиме аграрному бізнесу розширювати свої можливості та виходити на нові потужні рівні.

Агро виставка буде максимально інтерактивною та прикладною, адже під час «АГРО-Вінниця» відбуватимуться масштабні польові демонстрації роботи техніки, демо покази різноманітних комбайнів та тест-драйви. Все це заради того, щоб кожен відвідувач, кожен потенційний покупець мав змогу оцінити техніку на 100% і був впевненим у правильності свого вибору.

Зробити правильний вибір у техніці або у агро запчастинах будуть допомагати справжні професіонали своєї справи –  учасники «АГРО-Вінниця». Якісні поради, новини аграрного ринку, сучасні тенденції, консультації щодо отримання державної підтримки можна буде почути під час ділових заходів – тематичних форумів та конференцій. Очікується, що участь у діловій програмі «АГРО-Вінниця» візьмуть представники профільних міністерств, асоціацій, бізнесу та міжнародні експерти.

Як видно із назви виставки, місцем проведення події стане Вінниця, а саме – територія аеропорту  «Вінниця», що дозволить максимально презентабельно представити всю техніку, а відвідувачам почувати себе максимально комфортно. Крім того, аеропорт як місце проведення має не лише практичне значення, але й символічне, адже масштаб агропромислового комплексу України – просто «неземний» і має всі шанси для нових «злетів».

Чому саме Вінниця?

Вінниччина має один із найпотужніших серед регіонів України агропромисловий комплекс, який вже не один рік демонструє лідируючі позиції.  Неодноразово, впродовж останніх років,  Вінницька область займає перше місце за обсягами та темпами  виробництва зернових культур, цукрових буряків, картоплі, гречки, плодоягідної продукції, м’яса, молока, чисельністю поголів’я ВРХ та птиці.

Також на сьогоднішній день область є особливо привабливою для інвесторів. Наразі реалізується близько 100 інвестиційних проєктів, які складають потужний потенціал та в перспективі даватимуть гарний результат. В рамках стратегії розвитку Вінницької області діє програма розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва з можливістю отримання пільгових кредитів.

Ще одна перевага Вінниці, це її економіко-географічне положення як для учасників, так і для відвідувачів Виставки. Дістатися до Вінниці досить зручно і зі столиці, і з усіх куточків України.

Карантин і агровиставка

Агропромисловий комплекс був і залишається основою для забезпечення продовольчої безпеки держави та її економічного розвитку навіть, особливо, в найскладніші часи, часи пандемій і глобальної турбулентності. Тому роль агровиставок, які дозволяють розвивати сектор, без перебільшення, є визначальною.

Показовим є факт, коли у 2020 році, у розпал пандемії в усьому світі і коли більшість виставкових подій була відмінена, аграрні виставки проводилися, адже всі розуміли їх соціальну і економічну місію. Так, влітку 2020 на високому рівні і з дотриманням усіх карантинних правил відбулася найбільша агропромислова виставна АГРО-2020 у Києві, організатором якої виступає ТОВ «ТД «Промфінінвест».

Маючи багаторічний і успішний досвід проведення виставкових подій в Україні і поза її межами, саме «Промфінінвест» виступає також організатором нової виставки –  «АГРО-Вінниця». Вже зараз відбувається активна підготовка до виставки, яка обіцяє бути вражаючою та незабутньою.

«АГРО-Вінниця» – це поєднання приємного з корисним.

Отжеякщо підсумувати, то «АГРО-Вінниця» – це:

  • Головна виставкова подія у агропромисловому комплексі регіону
  • Ефективна платформа для демонстрації найновіших галузевих досягнень
  • Презентація нової техніки та устаткування, інноваційних рішень і технологій
  • Масштабна польова демонстрація роботи техніки
  • Зустріч ключових учасників агропромислового ринку
  • Відкриття нових можливостей для розвитку локального і національного бізнесу.

Лише під час вінницької агро виставки діятимуть спеціальні комерційні пропозиції на техніку, комбайни, запчастини, міні техніка, причіпне та навісне обладнання, ґрунтообробна техніка, біопаливо, агротранспорт, оприскувачі, сівалки та насіннєві матеріали.   Лише тут і саме 7-9 вересня можна буде побачити новинки сільськогосподарської техніки та вигідно оновити свій техніко-виробничий ресурс. Це буде дійсно унікальна можливість гарно підготуватись та успішно провести осінньо-польові роботи, підвищити свою ефективність та досягти нових виробничих та фінансових результатів.

Крім того,  на учасників і усіх відвідувачів чекають приємні сюрпризи:

  • Демо показ техніки
  • Кулінарний фестиваль вуличної їжі
  • Тематичні фотозони та майданчики
  • Розважальна програма.

 


Для участі у події необхідно пройти реєстрацію, або подати заявку в особистому кабінеті (для учасників минулих виставок AGRO)!

Дізнатися про деталі виставки можна за посиланням.

Контакти: Тел.: +380 44 529 11 45, +380 44 599 71 77


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити:
Теги Подія:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,