Loading Події
 • This event has passed.

АНОНСИ

AGRO SHOW Ukraine

 • 16.05.2019 09:30
  19.05.2019 19:00
  КП «Черкаський аеропорт» м. Черкаси, вул. Смілянська, 168

  III міжнародна агро-виставка AGROSHOW Ukraine – одна з найбільших агро-виставок в Україні, що відбувається в унікальному форматі експо-фест. Він поєднує в собі виставкову, освітню та розважальну платформи.

  Щорічно, захід відвідують більше 8000 осіб, серед яких керівники та працівники фермерських господарств, агрохолдингів, малі та середні фермери. На виставку приїжджають гості переважно з Черкаської, Кіровоградської, Полтавської, Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської, Миколаївської та інших областей.

  Щорічно на виставці AGROSHOW Ukraine у роботі на полі демонструється сільськогосподарська техніка, і цей рік не стане винятком. Щодня на виставці на спеціальному полігоні проходитимуть польові демонстрації техніки. У роботі будуть показані зразки відомих іноземних та вітчизняних брендів.

  У програмі:

  • Урочисте відкриття виставки, розіграш цінних призів від учасників, виступ почесних гостей, відомих гуртів
  • Агро-карнавал
  • Виставковий форум присвячений розвитку потенціалу Черкаської області в агро-сфері, інноваціям в сільському господарстві
  • Гала-вечір та нагородження агро-виробників Черкаської області

  На відвідувачів чекають розважальні заходи від учасників та організаторів: шоу-мийка тракторів, забіги поросят, парад техніки, танці дівчат та багато іншого, що залишиться в пам’яті надовго.

  Учасники та партнери заходу зможуть взяти участь у гала-вечорі, де з’явиться можливість відпочити після насиченого дня та зав’язати корисні контакти в неформальній обстановці. У рамках заходу вони будуть нагородженні організаторами AGROSHOW Ukraine 2019 та партнерами експо-фесту у різних номінаціях.

  Запрошуємо всіх на AGROSHOW Ukraine 2019!

  Більш детальну інформацію вам нададуть за телефонами:

  +38 (068)485 83 86
  +38 (0472) 500 065
  agroshow.ua@gmail.com 
  www.agroshow.com.ua

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: