В Україні виводитимуть сорти ріпаку для виробництва авіапального | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

В Україні виводитимуть сорти ріпаку для виробництва авіапального

480.jpg

Україні при Інституті землеробства Національної академії аграрних наук України (НААН) запрацювала нова біотехнологічна лабораторія. Її головною спеціалізацією стане створення нових сортів ріпаку з високим вмістом ерукової кислоти, повідомляє сайт НААН.

Саме такий ріпак слугує сировиною для виробництва біодизеля і тому його вирощування має значний експортний потенціал. Більше того, американські вчені досліджують можливість використовувати насіння такого ріпаку у якості сировини для виготовлення авіапального.

За словами Ярослава Гадзало, президента НААН, лабораторія буде займатися також селекцією інших сільськогосподарських культур, зокрема, рису та картоплі.

У питанні оснащення лабораторії найкращими взірцями обладнання Інститут землеробства співпрацює з корейською Kreves Development.

За словами Лі Янг Гу, Надзвичайного і повноважного посла Кореї в Україні, який очолював офіційну делегацію країни на відкритті лабораторії, поєднання потенціалу українського агросектору з корейськими високими технологіями може стати початком для втілення ідеї шовкового шляху.

Крім того, за словами Гадзало, співпраця двох держав відбуватиметься також у сфері зрошення, зеленого виробництва та впровадження високих технологій і обладнання у сільське господарство.

За матеріалами: agroday.com.ua

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.